شرکای تجاری

شرکای تجاری

به همکاری با شما مفتخریم

شرکای تجاری داخلی و بین المللی، کلید موفقیت گروه ما محسوب می شوند.
ما تمامی تلاش خود را به کار می بندیم تا زیرساختها و تسهیلات لازم را برای موفقیت شرکتهای ایرانی در بازارهای جهانی فراهم نماییم و این مهم بدون پشتیبانی و همکاری شرکاء تجاری این گروه، میسر نخواهد شد.

پتروکم (petrocheme)

این شرکت بزرگترین توزیع کننده مواد شیمیایی در خاورمیانه و آفریقا است. این شرکت در سال 1995 در امارات متحده عربی تاسیس شد و به سرعت به دلیل تنوع گسترده محصولات پتروشیمی و ارائه خدمات منحصر به فرد به بزرگترین تجارت مواد شیمیایی در منطقه بدل شد. این شرکت دارای پروانه های ISO 9001، ISO 14001 و ISO 45001 است.

این شرکت همچنین دارای دفاتر نمایندگی رسمی در هند، چین، سنگاپور، تایوان، انگلیس و مصر است. بزرگترین پایانه این شرکت در یکی از مناطق آزاد دوبی دارای تنوع بیش از 180 گونه مواد شیمیایی است که با بالاترین استانداردهای کیفی، سلامتی و ایمنی مواد شیمیایی را به مناطق مختلف جهان ارسال می‌کند. 

دالوپ کمیکال (DHALOP CHEMICALS)

شرکت دالوپ کمیکال از توزیع کنندگان محصولات شیمیایی با بالاترین کلاس های جهانی است که همگی دارای عالیترین استانداردهای کیفی هستند. این شرکت بزرگترین توزیع کننده آمین ها و مونومرهاست که همین امر موجب شده است به ارزان ترین توزیع کننده آن ها نیز بدل شود.

نمایندگی های موجود این شرکت در کشورهای آلمان، انگلیس، ژاپن، سنگاپور و تایوان خدمت رسانی به مشتریان را در سطح بین المللی آسان کرده است. این مهم در کنار کیفیت محصولات این شرکت باعث شده است که زنجیره تامین محصولات در کمترین زمان ممکن اتفاق بیافتد.

Hwatsi Chemicals Pvt. Ltd

این شرکت در سال 2003 در منطقه اقتصادی گجرات هندوستان تاسیس شد. تخصص این شرکت در حوزه بسته بندی مواد شیمیایی و تولید رقیق کننده هاست. محصولات این شرکت به کشورهای امارات، ایران، آفریقا، آمریکا و سریلانکا ارسال میشود.

مترون (metron)
شرکت مترون یکی از توزیع کننده های طیف وسیعی از مواد شیمیایی در منطقه خاورمیانه است. حضور کارشناسان متخصص در حوزه توزیع و تولید محصولات شیمیایی و تحویل به موقع محصولات از جمله عواملی است که این شرکت را به یکی از منحصر به فرد ترین توزیع کنندگان منطقه بدل کرده است.
اروکم (ARRowcheme)
شرکت اروکم که به عنوان یکی از مشهورترین تهیه کنندگان محصولات شیمیایی به شمار می‌رود در سال 2007 در کشور چین تاسیس شد. این شرکت از بزرگترین شرکت های تامین کننده مواد شیمیایی در زنجیره صنعت کشور چین و حوزه بین الملل  محسوب میشود و به بالا بودن کیفیت محصولات و ارائه خدمات مشهور است. اروکم امروزه از جمله تامین کنندگان مواد شیمیایی 60 کشور دنیا از جمله کشورهای خاورمیانه، آمریکای جنوبی و شمالی، جنوبشرقی آسیا، آفریقا، اروپا و اقیانوسیه است.
برنیتشو (Brenitshu)

حوزه اصلی فعالیت این شرکت در زمینه تجارت مواد پتروشیمی، مشتقات نفتی و کودهای ارگانیک است. این شرکت در سال 2006 در دوبی تاسیس شد و در طی این سال ها با دادن خدمات فنی و ارسال مواد شیمیایی در سریع ترین زمان از جمله بهترین تامین کنندگان در منطقه خاورمیانه و آفریقا است.

برنیتشو دارای طیف وسیعی از محصولات شیمیایی همراه با پشتیبانی انحصاری است. این محصولات شامل موارد رنگی ، پوششی، رزین ها، پاک کننده ها، مواد روغنی، پلیمرها و مواد پتروشیمی است.

پتروماد کیمیا (PETROMAD KIMYA)

این شرکت در سال 1385 با هدف تامین مواد اولیه صنایع زیربنایی کشور در تبریز شروع به کار کرد. پتروماد کیمیا دارای تنوع وسیعی در تولید کالاها با کیفیتی مطلوب و با ظرفیتی بالا است و همواره به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی مواد اولیه صنایع و مواد شیمیایی مصرفی در کشور شناخته میشود.دامنه فعالیت شرکت تولید رزین، حلال های استری، چسب، حلال ها، لاک و رنگ های مورد مصرفی در صنایع چوب است.